با برخی از مدیران شیت مارکت آشنا شوید

با چند تن از اعضاء تیم  شیت مارکت آشنا شوید...

شرکت آراد تجارت کیمیا مهر (سهامی خاص)‌ به مدیریت مهندس حامد هاشمی و با همراهی تیم متخصص و مجرب در حوزه بازرگانی ورق‌های فولادی در خدمت شما است.

سرکار خانم مهابادی در سمت مدیر فروش تلاش می‌کند تا با نظارت بر قیمت‌های روز بازار، سفارشات شما، با بهترین قیمت تامین و ارسال شود.

همچنین جناب آقای محمدپناه مدیر اعتبارات شرکت تلاش می‌کند که بر اساس میزان اعتبار و خرید و سوابق مشتریان، تا جای ممکن امکان خرید شما را آسان و سریع‌تر نماید تا به سادگی بتوانید نیازهای خود را تامین نمایید.

همچنین با پیگیری‌های مستمر سرکار خانم حسینی مسئول دفتر شرکت، در تلاشیم همیشه شیت مارکت را در صدر شرکت‌های قابل اعتماد شما حفظ کنیم و همیشه رضایتمندی شما را به بهترین شکل ممکن حفظ نماییم.

ارتباطات دنیای کسب‏ و کار همواره در حال تغییر و تحول است. از این روی سرکار خانم صفریان به عنوان مدیر توسعه بازار و ارتباطات  برای کمک به تسهیل ارتباطات کسب‏ و کار و ایجاد روابط جدید تلاش می‌کند. مدیران توسعه بازار برای تضمین موفقیت آینده شرکت ‏بایست ارتباط خود را با توزیع‏ کنندگان و مشتریان شرکت حفظ کنند از این رو تمرکز اصلی ایشان به مدیریت ارتباطات بین بخش‌ها، گروه‌ها و افراد گوناگونی که با آنها در ارتباط هستیم، معطوف است.

ما را از نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بی‌بهره نگذارید. منتظر پیام‌های ارزشمند شما هستیم.

حامد هاشمی
حامد هاشمی

مدیر عامل

مهری صفریان
مهری صفریان

مدیر ارتباطات و توسعه بازار

مهدیه ستوان
مهدیه ستوان

مسئول دفتر

مهسا مهابادی
مهسا مهابادی

مدیر فروش

علی محمدی‌پناه
علی محمدپناه

مدیر اعتبارات

معصومه دلجو
معصومه دلجو

مدیر مالی