پروفایل شرکت آراد تجارت کیمیا مهر

۱. معرفی شرکت آراد تجارت کیمیا مهر

شرکت آراد تجارت کیمیا مهر در حوزه بازرگانی مقاطع آهن و فولاد ، به صورت مویرگی دارای شبکه توزیع و پخش کاملی در سراسر ایران است.

۲. برند شیت‌مارکت

این شرکت در حوزه تامین و توزیع ورق فولادی در داخل کشور با برند شیت مارکت به صورت اختصاصی فعالیت می‌نماید.

۳. فعالیت‌های کلی و حوزه کاری شرکت

هیات مدیره و سهامداران شرکت از بازرگانان متخصص و با تجربه در حوزه آهن و فولاد کشور می‌باشند که با تمرکز بر روی فعالیت‌های بازار و ارتباطات موثر با بزرگ‌ترین فولادسازهای داخلی همچون فولاد مبارکه، فولاد اکسین، فولاد خوزستان و فولاد گیلان، نقش بسزایی در تامین، توزیع و قیمت‌گذاری محصولات فولادی در بازار داخلی کشور را دارا می‌باشند.

۴.  تنوع محصولات و خدمات

این شرکت تامین‌کننده انواع مقاطع فولادی (سیاه، رنگی، روغنی، گالوانیزه، پروفیل، میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی و...) در اشکال و ابعاد متنوع با خدمات برشکاری می‌باشد.

۵.  استراتژی و ماموریت

این شرکت با عضویت در کارگروه کارایی و پایداری انرژی برای صنایع انرژی بر همچون فولاد ، پتروشیمی و سیمان در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان ، به دنبال عبور از تکنولوژی های موجود به فناوری های فولاد سبز در کشور است.

۶. اهداف و چشم‌انداز

این شرکت با عضویت فعال خود در اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و نیز اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین بدنبال دستیابی به دانش و تجهیزات نوین تولید فولاد در کشور با شناخت و انتقال تجربیات به داخل کشور می باشد.

۷. ساختار شرکت و وضعیت نیروی انسانی

شرکت سهامی خاص آراد تجارت کیمیا مهر با شماره ثبت ۵۷۰۸۴۴ و با تیم‌های حرفه‌ای در واحدهای فروش و مالی خود توانسته به صورت متمرکز با بیش از ۳۰ نفر و غیرمتمرکز برای ۶۰ نفر نیروی انسانی متخصص، فضای همکاری ایجاد نماید.